KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15774102
nr 1577 4102
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, kust, -77,21x28, yttermått inklusive ram. 31x38 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 november 2023
kl 20:52:40
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr